07:00 "Wake-Up"
09:00 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET
Rrëshen, shembet tuneli i HEC-it, humbin jetën 3 punonjës
Viktmat janë punonjës të hidrocentralit të “Qafë Mollës”, mes tyre dhe një shtetas turk
Paditet nënkryetari i KLD-së, Elvis Çefa
Akuzohet për shpërdorim detyre gjatë kohës kur drejtonte AKKP-në
Fullani: S’kam përgjegjësi ligjore
“Vjedhja, akt i izoluar. Sistemi funksionoi, gaboi njeriu”
Meta: Grabitja nuk cënon rolin e BSH
“Besoj në hetimin e plotë të prokurorisë. Të implikuarit para përgjegjësisë”

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Showbiz & Lifestyle
Rina: The Voice të ndryshon jetën
Fituesja e edicionit të parë të The Voice of Albania flet për Top Albania Radio
Miranda, menefregiste ndaj sherrit Bloom-Bieber (FOTO)
Modelja 31-vjeçare poston një foto të nxehtë, topless në vaskë, teksa ish-bashkëshorti shfaqet xheloz për të
Galaksia jonë është më e lehtë nga sa besohej
Studimi: Më e ndritëshme, por me masë dy herë më të vogël se galaksia Andromeda
SMS në Facebook, së shpejti vetëm nëpërmjet Messenger
Kompania nis njoftimin për klientët: Shkarkoni Messenger
Ray J pendohet për videon me Kim Kardashian (FOTO)
Këngëtari: “Nuk duhet ta kishe kryer kurrë atë”
Monitor që “korrigjon” shikimin
Inxhinierët amerikanë ndërtojnë prototipin e parë; rregullon ngjyrat dhe dritën sipas nevojës së personave
Fabjola e “Masterchef Albania”: Ja si e organizoj frigoriferin
“Gjërat sa më të freskëta. Asortimentet delikate sa më pranë ftohjes”
Si të gatuajmë në natyrë, “sekretet” për një zgarë perfekte
Barbekjyja, trend i viteve të fundit, por forma më e lashtë e gatimit
Fotolajm
Një selfie ne kraterin e vullkanit, Hawai.
Gaza, digjet centrali i vetëm elektrik
Horizonti në Hong Kong të lë pa frymë duke marr efekte marramendës në errësirë. Eshtë si një pyll i bërë nga ndërtesa të larta.
Festohet Fitër Bajramit
Nico Rosberg, Sebastian Vettel dhe Valteri Bottas do të nisen nga vendet e para në Cmimin e Madh të Hungarisë
Sondazh

Mendoni qe varianti i perzgjedhur per ndarjen e re administrativo territoriale eshte me i pershtatmi per vendin tone?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...
Më të lexuarat
Pasdite ne Top Channel
e enjte 17:00
Nje pasdite interaktive me "miqte" tane qe jane ne nevoje, me ata qe ia kane dale mbane apo qe nuk rreshtin se perpjekuri... Nje pasdite me argetim e risi... nje pasdite qe te na vere ne mendime dhe te buzeqeshim plot shprese...
Serial Transportuesi
e enjte 20:11
Puna e fundit e Frenkut shkon shume keq dhe ai humbet pakon ne nje pusi qe i ngrene. Punedhenesi, nje gangster rus, e akuzon se ka vjedhur parate e kerkon ta vrase.
Top Story
e enjte 21:00
Politika perballe te vertetes, publiku perballe politikaneve, ne nje debat nga Sokol Balla.
Pop-Channel
e shtune 20:06
Ne nje bote komplekse, ju duhen lajme me te shpejta, me te renda, me te frikshme, me te pabesueshme... Pastaj s'do te shihni perseri lajme...
Summer Fest 2014: Pogradec
e shtune 20:45
Kengetare e grupet me te njohur te muzikes se lehte... Per me shume humor e argetim, aktoret e trupes se Portokalli, artistet e cirkut... Mode, panaire, si dhe konkurimi "Dance Zone" me grupe breakdance, dubstep, free style...

Mobile
Parashikimi i motit,
30/07/2014
 
 
Community

KĂ«mbimi valutor 30/07/2014

  Blihet Shitet
EUR 138.7 139.3
USD 103.3 103.9
GBP 175 175.5
CHF 113.7 114.3
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.