12:23 Serial "Misione te Fshehta" R
14:00 TN "Guximi i nje gruaje"
Programi i plote
PUBLICITET
  • Kryeministri Edi Rama flet nĂ« bilancin e 300 ditĂ«ve tĂ« MinistrisĂ« sĂ« Arsimit
  • Rama: Qeveria, vullnet pĂ«r tĂ« demokratizuar shkollĂ«n nĂ« ShqipĂ«ri
  • Rama: Po mbyllim kapitullin e njĂ« historie tĂ« dhimbshme dhe me shumĂ« kosto tĂ« politizimit tĂ« shkollĂ«s
  • Rama: Po hapim njĂ« kapitull ku merita Ă«shtĂ« kriteri kryesor i vlerĂ«simit
  • Rama: NĂ« kĂ«to 300 ditĂ« u dhamĂ« mĂ«suesve mesazhin se vlerĂ«simi ynĂ« pĂ«r ta nis nga kontributi pĂ«r shkollĂ«n
Grabitja në BSH, në komisionin e ekonomisë
Braçe: Tolerancë zero për këdo që është përfshirë
Grabitje dhe vrasje në Dibër të Madhe
Sulmohet argjendaria, vritet dhe një person
Plagoset polici në aksion
Malësi e Madhe, qëllohet gjatë ndjekjes së disa grabitësve
Vlorë, grabitet me armë kazinoja
Një punonjës policie neutralizoi një nga hajdutët, identifikohet tjetri

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Showbiz & Lifestyle
Laura Pausini, incident “hot” gjatĂ« koncertit nĂ« Lima (FOTO)
“Ajo çfarĂ« Ă«shtĂ« parĂ« Ă«shtĂ« parĂ«. UnĂ« e kam si tĂ« gjitha”
Zoe Saldana pozon krejtësisht nudo (FOTO)
Aktorja shfaqet nĂ« formĂ« nĂ« kopertinĂ«n e ‘Women’s Health’
Posteri promovues polemik i Paramount Australia (FOTO)
I ngjan vizualisht sulmeve të 11 Shtatorit 2001
Gafa e hotelit berlinez
Kalimtarët mund të shohin klientët në tualet
A mund të kolonizojmë një planet tjetër?
Ekspertët: Kushtet? Anije-qytet, eko-sistem i mbyllur dhe një popullsi prej 40 mijë individësh
Të ledhatosh një leopard
Rreziku i ofrimit të kënaqësisë për felinin
Vajzat që i kanë thënë jo depilimit (FOTO)
Të gjitha fotot janë hedhur në një blog, ku vajza të padepiluara kanë postuar fotot
Fotolajm
Një selfie ne kraterin e vullkanit, Hawai.
Gaza, digjet centrali i vetëm elektrik
Horizonti në Hong Kong të lë pa frymë duke marr efekte marramendës në errësirë. Eshtë si një pyll i bërë nga ndërtesa të larta.
Festohet Fitër Bajramit
Nico Rosberg, Sebastian Vettel dhe Valteri Bottas do të nisen nga vendet e para në Cmimin e Madh të Hungarisë
Sondazh

Mendoni qe varianti i perzgjedhur per ndarjen e re administrativo territoriale eshte me i pershtatmi per vendin tone?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...
Më të lexuarat
Pasdite ne Top Channel
e merkure 17:00
Nje pasdite interaktive me "miqte" tane qe jane ne nevoje, me ata qe ia kane dale mbane apo qe nuk rreshtin se perpjekuri... Nje pasdite me argetim e risi... nje pasdite qe te na vere ne mendime dhe te buzeqeshim plot shprese...
Serial Transportuesi
e merkure 20:07
Ne Nise, Frenku punesohet nga mikesha e Diterit, Trina, per te dorezuar nje motor makine prototip, ne Ekspoziten e Makinave ne Paris. Ata ndiqen nga nje vrases i paguar nga nje rival.
Serial Borxhiat 2
e merkure 20:56
Kardinali Dela Rovere thur nje plan per te rrezuar Papen. Mbreti Karl kthehet te plackise Romen. Gjate sulmit ai thur nje plan me familjen Sforca per te care muret nepermjet topave.
Top Story
e enjte 21:00
Politika perballe te vertetes, publiku perballe politikaneve, ne nje debat nga Sokol Balla.
Summer Fest 2014: Pogradec
e shtune 20:45
Kengetare e grupet me te njohur te muzikes se lehte... Per me shume humor e argetim, aktoret e trupes se Portokalli, artistet e cirkut... Mode, panaire, si dhe konkurimi "Dance Zone" me grupe breakdance, dubstep, free style...
Shqip, Pjesa 3 - 28/07/2014
Turizmi dhe Ekonomia

Mobile
Parashikimi i motit,
30/07/2014
 
 
Community

KĂ«mbimi valutor 30/07/2014

  Blihet Shitet
EUR 138.7 139.3
USD 103.3 103.9
GBP 175 175.5
CHF 113.7 114.3
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.