17:00 "Pasdite ne Top Channel"
17:30 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET
Fan, Nikolli: Shteti ju ka shembur shtepite
26/04/2009 21:35

Fan, Nikolli: Shteti ju ka shembur shtepite
Anetarja e kryesise se Partise Socialiste, Lindita Nikolli ishte ne Fan te Mirdites, tek disa familje qe rrojne ne cadra.

Sipas zonjes Nikolli, shteti u ka shembur ketyre familjeve shtepite, per shkak te trasese se rruges Durres-Kukes, po pa i kompensuar ata me pare.

“Kemi nje mundesi per te qene bashke duke i dhene fund kesaj qeverisjeje dhe duke votuar per ndryshimin”, u shpreh Nikolli.

/ Top Channel

Lajmet kryesore

Fan, Nikolli: Shteti ju ka shembur shtepite Vjedhja në BSH, Fullani në Kuvend
Braçe: Hetim gjithëpërfshirës nga prokuroria. U cënua imazhi i vendit. Guvernatori: Hetim administrativ në BSH. Meta: Mbështesim hetimin
Krerët e agjencive në prokurori
Rama: Në 300 ditë, revolucion në arsim
Muxhahedini shqiptar tmerron botën
PD me 11 kryetarë në Tiranë
Deputetët e PD te Totozani
Më të lexuarat
Temat e ditës
Lindja e Mesme, Vjedhja e Bankës, Reforma territoriale, Turizmi, Arsimi, Energjia, Tragjedia ajrore, Ukraina, Kriza Financiare, Siria
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.