10:27 TN "Guximi i nje gruaje" R
11:27 TF "100 vitrinat" R
Programi i plote
PUBLICITET
Vic, sukses ne serialet televizive
22/10/2009 13:15

Vic, sukses ne serialet televizive
Victoria Beckham, pasi mori pjese ne serialin televiziv "Ugly Betty", i ofrohet nje tjeter shans ne nje episod te "Gossip Girl".

Gruaja e David Beckham ka njohur muajin e shkuar, protagonisten e "Gossip Girl", Blake Lively dhe tani e gjen veten pjese te cast-it.

Nje burim tregon se bukuroshes Posh i eshte propozuar nje rol mamaje, te cilin zonja Beckham nuk e ka pelqyer.

"Nuk eshte nje aktore dhe kerkon qe roli i saj te jete ironik dhe kerkon te jete me mire nje ish-e dashur e personazhit Ed Westwick, sesa nena e tij", thote burimi.

/ Top Channel

Lajmet kryesore

Vic, sukses ne serialet televizive “Janë vjedhur 713 milionë lekë”
Banka e Shqipërisë bën inventarin e plotë pas supergrabitjes
Kushtetuesja rrëzon Nishanin
Vlorë, grabitet me armë kazinoja
Gjiknuri: Presion për çmimin e energjisë
300 ditët e Ministrisë së Zhvillimit Ekonomik
PD: Politikat e qeverisë kërcënojnë ekonominë
Më të lexuarat
Temat e ditës
Lindja e Mesme, Turizmi, Ukraina, Vjedhja e Bankës, Energjia, Tragjedia ajrore, Reforma territoriale, Kriza Financiare, Arsimi, Siria
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.