12:23 Serial "Kenedite" R
14:05 Serial "Nikita" R
Programi i plote
PUBLICITET
“Albanians got talent” starton të premten
14/10/2010 21:05

“Albanians got talent” starton të premten
Spektakli televiziv “Albanians got talent”, nga kjo e premte do të ndezë dritat e skenës së tij për t’u dhënë mundësinë të gjithë pjesëmarrësve që të tregojne talentet e tyre, duke performuar gjithcka dëshirojnë.

Prezantuesit e ketij formati jane Albana Osmani, tashme e njohur ne drejtimin e programeve muzikore dhe Benet Kaci, pas nje eksperience te gjate ne televizionet e Kosoves. Autor i versionit shqiptar te ketij formati qe transmetohet ne shume vende te botes eshte Rezart Aga. Ne gjashte javet e para, do te jete juria qe do te vendose kush do te shkoje ne 3 gjysmefinalet.

Ne kete faze, vendimit te saj do t’i shtohet edhe ai i publikut. Ne naten finale, qe do te jete nje surpize ne vetvete, fituesi do te dale vetem nga votat e publikut, duke fituar cmimin e madh prej 20 mije eurosh. / Top Channel

Lajmet kryesore

“Albanians got talent” starton të premten Nishani kthen reformën territoriale
“Ndarja e re pa transparencë dhe në shkelje me Kushtetutën”
Rama: Të ndalim degradimin territorial
Tepelenë, vijon aksioni anti-drogë
IS, kërcënimi më i madh për SHBA
Vijon debati për pallatin tek Liqeni
Mundësitë e Konferencës së Berlinit
Më të lexuarat
Temat e ditës
Turizmi, Trafiku i droges, Arsimi, Reforma territoriale, Energjia, Lindja e Mesme
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.