14:07 Serial "Nikita" R
15:00 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET
Aksident rrugor në Kukës, vdes 35-vjecari
23/06/2011 10:55

Aksident rrugor në Kukës, vdes 35-vjecari
Arkiv
Një aksident me pasojë një të vdekur dhe dy të plagosur rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Kukës.

Një automjet me targa gjermane qe drejtohet nga shtetasi Indrit Hoxha 22 vjec ka dale nga rruga ne aksin Kukes- Shemri ne fshatin Kalimash, prane fabrikes se kromit.

Mjeti ka rene disa qindra metra poshte shtratit te rruges, per pasoje ka humbur jeten menjehere shtetasi Kujtim Neçi, 35 vjec baba i kater femijeve, banor i komunes Surroj. Eshte plagosur rende drejtuesi i mjetit si dhe nje efektiv policie. Te plagosurit moren mjekime ne spital por gjendja e tyre eshte e renduar.
/ Top Channel

Lajmet kryesore

Aksident rrugor në Kukës, vdes 35-vjecari ISIS ekzekuton reporterin amerikan
Hakmarrja e militantëve kundër bombardimeve amerikane, video-mesazh për Obamën
Durrës, kapen 500 kg hashash
Projekti pilot i rojeve të plazhit
Manjani: Pallati i skandalit
Kosovë, përballja në Kushtetuese
Mbyllet tregu i ish-Uzinës Dinamo
Më të lexuarat
Temat e ditës
Lindja e Mesme, Turizmi, Arsimi, Ukraina, Vjedhja e Bankës, Siria
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.