17:40 TN "Guximi i nje gruaje"
18:35 Serial "Smash" R
Programi i plote
PUBLICITET
Charlize Theron: Qentë më ndihmojnë të rris fëmijën
24/05/2012 21:40

Charlize Theron: Qentë më ndihmojnë të rris fëmijën
Charlize Theron nuk ka një mashkull të veçantë në jetën e saj, por kjo nuk do të thotë që e përballon e vetme rritjen e fëmijës që ka adoptuar pak kohë më parë.

Aktorja e famshme rrëfeu në emisionin e Ellen DeGeneres se dy qentë e saj e ndihmojnë në rritjen e vogëlushit Jackson.

“Njerëzit thonë se unë jam një nënë beqare, por nuk është e vërtetë. Unë në fakt kam dy djem (qentë) që më ndihmojnë”, u shpreh 36-vjeçarja.“Që nga momenti që Jackson erdhi në shtëpi ata të dy çmenden për të. Nuk i kisha parë kurrë më parë aq të dashuruar”, shtoi fituesja e çmimit Oscar.Aktorja afrikano-jugore e mori vogëlushin afro-amerikan dy muaj më parë kur ai ishte vetëm 9 ditësh.


/ Top ChannelMë shumë nga gossip
Basketbolli “bashkon” Rihanna-n dhe Chris Brown
Një ndeshje basketbolli e zhvilluar për bamirësi në Barclays Center në Nju Jork bëri bashkë Rihanna-n dhe Chris Brown.
Madonna i jep fund lidhjes me “lodrën” e saj
Lidhja mes Madonnas dhe balerinit Timor Steffens, 30 vite më i ri, nuk i ka mbijetuar të paktën edhe sezonit veror. Siç raporton “US Weekly”, Madonna, e cila ndodhet me pushime nëpër plazhet e  Evropës,  i ka kërkuar toy boy-t të saj, siç nihen ndryshe djemtë e rinj të lidhur me yjet e vjetra të showbizzit, që të bëjë gati valixhet dhe të largohet.
Hiri i Robin Willimas është hedhur në det
Trupi i Robin Williams, siç raportojnë edhe mediat amerikane, është djegur dhe  hiri i tij është hedhur në detin në gjirin e San Franciskos.
Santo Domingo, anulohet koncerti i Miley Cyrus
Një incident i ri në “Bangerz Tour” për Miley Cyrus, që më 13 shtator do të performonte në Santo Domingo. Qeveria e Republikës Domenikane ka anuluar koncertin e saj, sepse ka gjykuar që performanca e këngëtares është shumë vulgare.
Mariah Carey dhe Nick Cannon drejt ndarjes
Mariah Carey dhe Nick Cannon duket se janë drejt divorcit. Sipas “New York Post”, ata prej disa muajsh  jetojnë të ndarë në shtëpi të ndryshme. Shkak i ndarjes mendohet të jenë tradhëtitë e dyshuara të Cannon.


Lajmet kryesore

Charlize Theron: Qentë më ndihmojnë të rris fëmijën Nishani kthen reformën territoriale
“Ndarja e re pa transparencë dhe në shkelje me Kushtetutën”
Qeveria pezullon e lejet e ndërtimit
Qëllohet helikopteri i policisë
Kushtetuesja rrëzon Mustafën
Veliaj: Punësuam 40 mijë persona
Basha: Oligarkia po shkatërron vendin
Më të lexuarat
Temat e ditës
Arsimi, Ukraina, Trafiku i droges, Lindja e Mesme, Turizmi, Energjia, Reforma territoriale
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.