09:26 Top Show R
11:27 TF "100 vitrinat" R
Programi i plote
PUBLICITET
Gjirokastër, aksident rrugor, vdes 24-vjeçari
11/07/2012

Gjirokastër, aksident rrugor, vdes 24-vjeçari
Një 24-vjeçar nga Këlcyra ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik ndodhur rreth orës 6 të mëngjesit të ditës së mërkurë pranë fshatit Terihat të Gjirokastrës.

Kostandin Mboqe, emigrant ne Greqi ishte duke u kthyer prane familjes por udhetimi i tij do te nderpritej pikerisht ne vendin e lartpermendur. I ndjeri po udhetonte ne automjetin e tij me targa greke se bashku me bashkeshorten e tij Elda Gjergji 24 vjece, e cila ishte shtatzëne dhe me një te aferm te tij. Te dy keta persona ndodhen jashte rrezikut per jetën.

Makina e drejtuar nga Mboqe eshte perplasur frontalisht me nje automjet tip trajler
Aksidente rrugore
me targa te Sarandes me pjese ndertimi, i cili drejtohej nga shtetasi Nazmi Pasho. Ky i fundit eshte shoqeruar ne komisariatin e Gjirokastres. Sipas informacioneve automjeti tip xhip ka humbur kontrollin duke dale ne krah te kundert./ Top Channel
Aksidente rrugore

Aksident në Levan-Vlorë, 2 viktima
Shkodër, aksident rrugor, dy të plagosur
Aksident në Levan-Tepelenë, një i vdekur
Facebook


Më shumë nga Aktualitet
Ligji i ri i legalizimeve
Komisioni i Veprimtarive Prodhuese miratoi ndryshimet në ligjin për legalizimin e objekteve informale që synon përmbylljen përfundimtare të këtij procesi.
AMF: Nuk ka draft zyrtar për sigurimet motorike
Pas kritikave publike nga ekspertët e sigurisë rrugore, mbi një projektligj të ri për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve, Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare deklaron se nuk ka një draft zyrtar.
Kapen armë në Laç
Policia e Kurbinit arrestoi 34-vjeçarin, Astrit Mera nga fshati Gjorm, si dhe shpalli në kërkim shtetasin Përparim Meraj, vjeç 41.
“Masë ndaj gjyqtarit të Kavajës”
Inspektorët e Ministrisë së Drejtësisë kanë konstatuar shkelje të vendimet e gjyqtarit të Kavajës Osman Aliu në përfundim të kontrolleve ndaj çështjeve të gjykuara prej tij.
Prangoset në Tiranë 42-vjeçari
Nga Sektori Kundër Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme u arrit kapja e shtetasit në kërkim ndërkombëtar e Emiljan Sofo Burba, 42 vjeç, banues në Tiranë.


Lajmet kryesore

Gjirokastër, aksident rrugor, vdes 24-vjeçari
Naço: Ja skandalet e KLD-së
Reforma në KLD, prokurori dhe gjyqtarët që nuk duhet të flenë të qetë
“Kontroll parlamentar SHISH-it”
Ligji i ri për pasuritë e zyrtarëve
Prokurorë në Athinë për zemrën e Karelit
Shkodër, vrasje me armë zjarri në Vukatanë
Basha: Demokracia në rrezik
Më të lexuarat
Temat e ditës
Ukraina, Aksidente rrugore, Akuzat për ushtrinë, Vrasja ne burg, Vendet e AMA-s, Siria, Lindja e Mesme, SHISH, Reforma territoriale
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.