23:30 Lajme e Moti
00:05 Serial "Dashuri e Hakmarrje"
Programi i plote
PUBLICITET
Tatuazhi i ri i Chris Brown, fytyra e Rihanna-s së rrahur
11/09/2012

Tatuazhi i ri i Chris Brown, fytyra e Rihanna-s së rrahur
Gjatë një shfaqje në Las Vegas muajin e kaluar, këngëtari Chris Brown u kujdes që objektivat e aparateve të shumtë të pranishëm të kapinin tatuazhin e tij të ri në qafë; fytyra e një femre të rrahur.

Në tatuazhin e këngëtarit 23-vjeçar shihet fytyra e një femra të rrahur, sy të nxirë e buzë të çara. Koinçidencë apo me qëllim, imazhi në anën e djathtë të Chris Brown ngjason me pamjen e Rihanna-s në vitin 2009. Por vetë këngëtari e ka mohuar këtë duke thënë se bëhet fjalë për imazhin e një femre çfarëdo.

Këngëtarja nga Barbadosi dhe Brown ishin bashkë në atë kohë deri në momentin kur ky e rrahu aq keq sa 24-vjeçarja u detyrua të shtrohej në spital për të mjekuar plagët e shkaktuara në fytyrë nga goditjet e marra.
Që prej asaj dite, çifti u nda. Me kalimin e viteve Rihanna la pas plagët, por jo ndjenjat për ish-in e saj. Në një intervistë për Oprah Winfrey, ajo do të fliste për ndjenja të shumfishta kundrejt Brown dhe në një moment nuk nguroi ta quante si “dashuria e jetës së saj”.

Afrimi mes të dyve u pa edhe në MTV VideoMusic Awards kur mes dy këngëtarëve u shkëmbye edhe një puthje, por jo si dy miq të mirë./ Top ChannelMë shumë nga gossip
Basketbolli “bashkon” Rihanna-n dhe Chris Brown
Një ndeshje basketbolli e zhvilluar për bamirësi në Barclays Center në Nju Jork bëri bashkë Rihanna-n dhe Chris Brown.
Madonna i jep fund lidhjes me “lodrën” e saj
Lidhja mes Madonnas dhe balerinit Timor Steffens, 30 vite më i ri, nuk i ka mbijetuar të paktën edhe sezonit veror. Siç raporton “US Weekly”, Madonna, e cila ndodhet me pushime nëpër plazhet e  Evropës,  i ka kërkuar toy boy-t të saj, siç nihen ndryshe djemtë e rinj të lidhur me yjet e vjetra të showbizzit, që të bëjë gati valixhet dhe të largohet.
Hiri i Robin Willimas është hedhur në det
Trupi i Robin Williams, siç raportojnë edhe mediat amerikane, është djegur dhe  hiri i tij është hedhur në detin në gjirin e San Franciskos.
Santo Domingo, anulohet koncerti i Miley Cyrus
Një incident i ri në “Bangerz Tour” për Miley Cyrus, që më 13 shtator do të performonte në Santo Domingo. Qeveria e Republikës Domenikane ka anuluar koncertin e saj, sepse ka gjykuar që performanca e këngëtares është shumë vulgare.
Mariah Carey dhe Nick Cannon drejt ndarjes
Mariah Carey dhe Nick Cannon duket se janë drejt divorcit. Sipas “New York Post”, ata prej disa muajsh  jetojnë të ndarë në shtëpi të ndryshme. Shkak i ndarjes mendohet të jenë tradhëtitë e dyshuara të Cannon.


Lajmet kryesore

Tatuazhi i ri i Chris Brown, fytyra e Rihanna-s së rrahur Skema e Lazaratit në Veri të vendit
Pasi u qëllua me armë helikopteri, dërgohen forca shtesë në Dukagjin
Presidenti kthen ligjin për ndarjen e re
Pezullohen lejet e ndërtimit nga Vendorët
PDK përshëndet vendimin e gjykatës
PS nuk i ndahet dorëheqjes së Bashës
Basha: Oligarkia ka marrë peng vendin
Më të lexuarat
Temat e ditës
Ukraina, Arsimi, Trafiku i droges, Lindja e Mesme, Turizmi, Energjia, Reforma territoriale
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.