03:35 Film "1408"
05:35 "Pasdite ne TCH" R
Programi i plote
PUBLICITET
Tatuazhi i ri i Chris Brown, fytyra e Rihanna-s së rrahur
11/09/2012

Tatuazhi i ri i Chris Brown, fytyra e Rihanna-s së rrahur
Gjatë një shfaqje në Las Vegas muajin e kaluar, këngëtari Chris Brown u kujdes që objektivat e aparateve të shumtë të pranishëm të kapinin tatuazhin e tij të ri në qafë; fytyra e një femre të rrahur.

Në tatuazhin e këngëtarit 23-vjeçar shihet fytyra e një femra të rrahur, sy të nxirë e buzë të çara. Koinçidencë apo me qëllim, imazhi në anën e djathtë të Chris Brown ngjason me pamjen e Rihanna-s në vitin 2009. Por vetë këngëtari e ka mohuar këtë duke thënë se bëhet fjalë për imazhin e një femre çfarëdo.

Këngëtarja nga Barbadosi dhe Brown ishin bashkë në atë kohë deri në momentin kur ky e rrahu aq keq sa 24-vjeçarja u detyrua të shtrohej në spital për të mjekuar plagët e shkaktuara në fytyrë nga goditjet e marra.
Që prej asaj dite, çifti u nda. Me kalimin e viteve Rihanna la pas plagët, por jo ndjenjat për ish-in e saj. Në një intervistë për Oprah Winfrey, ajo do të fliste për ndjenja të shumfishta kundrejt Brown dhe në një moment nuk nguroi ta quante si “dashuria e jetës së saj”.

Afrimi mes të dyve u pa edhe në MTV VideoMusic Awards kur mes dy këngëtarëve u shkëmbye edhe një puthje, por jo si dy miq të mirë./ Top ChannelMë shumë nga gossip
Bëmë baba të të ngjaj!
Thiago Messi është vetëm 20-muajsh, por që tani po tregon një dëshirë të madhe për të ndjekur hapat e babait të tij.
Christina Aguilera pozon krejtësisht nudo
Christina Aguilera kërkon të festojë shtatzëninë e saj të dytë me sa më pak rroba të jetë e mundur. 33-vjeçarja i është bashkuar nënave të tjera të famshme të cilat kanë pozuar nudo gjatë pritjes së fëmijës dhe ka vendosur të tregojë format e saj të reja.
Për këtë duhen shokët!
Kanë ndërtuar një miqësi të mirë si pjesëtarë jurie në Project ‘Runway’, por nuk e dinim se miqësia mes Heidi Klum dhe Zac Posen ishte kaq e ngushtë.
Kendall Jenner zhvishet sërish
Kendall Jenner është motra e Kim Kardashian protagonistja e realitit “The Keeping up with Kardashian”, por bukuroshja në të gjitha mënyrat po përgatitet që të shkëlqejë në botën e modës. 
Janet Jackson rikthehet pas 6 vjetësh me albumin e ri
Mesa duket pushimi i gjatë artistik i Janet Jackson është gati që të përfundojë 6 vjet pas albumit "Discipline" . Popstari është duke u përgatitur për diskun e ri që do të përmbajë këngë të reja me  tekste të  Ian Cross, që është bashkëpunëtor i këngëtares.


Lajmet kryesore

Tatuazhi i ri i Chris Brown, fytyra e Rihanna-s së rrahur Dorëhiqet ministri Ilirian Celibashi
“Për arsye familjare”. Në vend të tij Rama prezanton Ermonela Felajn
Rama: Reforma, edhe me opozitën
OMONIA: Të ngrijnë dorëheqjet
Basha: Nuk e njohim ndarjen e re
SHBA, Arvizu “mbetet” në Tiranë
Braçe: Fullani të largohet
Më të lexuarat
Temat e ditës
Reforma territoriale, Vjedhja e Bankës, Lindja e Mesme, Tragjedia ajrore, Ukraina, Energjia, Turizmi
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.