12:00 Lajme e Moti
12:20 Film Televiziv "Te dyshuar 3" R
Programi i plote
PUBLICITET
Vrasja në Pukë, shkaku skrapi
09/11/2012

Vrasja në Pukë, shkaku skrapi
Një 50-vjeçar nga Puka, baba i tre fëmijëve është vrarë duke u goditur me sende të forta.

Ngjarja ndodhi në fshatin Gojan, të Komunes Gjegjan ditën e djeshme.

Policia e cila identifikoi autorin dhe po heton në lidhje me një konflikt që ka të bëjë me territorin ku banorët e zonës mbledhin skrap, të cilat janë mbetje të predhave të ushtrisë mbetur aty pas shpërthimit.

50-vjeçari Dodë Prenga humbi jetën pasditen e së enjtes, si rrjedhojë e agresionit të pësuar në fshatin e tij.
/ Top Channel
Vrasje

Vrasje për galeritë e kromit
Krimi i trefishtë brenda familjes
Krim i trefishtë në familje 

Lajmet kryesore

Vrasja në Pukë, shkaku skrapi
Festa e Fitër Bajramit
Klerikët kërkojnë nga qeveria xhaminë e re
Hakerat, sulm faqeve të ministrive, akuza Ramës
Korçë, tentohet të grabitet një argjendari
OKB: Armëpushim humanitar pa kushte
Bradasheshi kërkon të jetë bashki
Ndryshimi i klimës
Më të lexuarat
Temat e ditës
Lindja e Mesme, Ukraina, Siria, Tragjedia ajrore, Reforma territoriale, Integrimi
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.