13:00 Film "Shanghai"
15:00 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET
Keira Knightley dhe puna e stërlodhshme
15/01/2013 15:45

Keira Knightley dhe puna e stërlodhshme
Keira Knightley ka pranuar se puna e tepërt e vitit të kaluar i shkaktoi probleme të rënda në mushkëri. Aktorja 27-vjeçare theksoi se ndjente vështirësi në frymëmarrje si pasojë e dëmtimit të një brinje.

Protagonistja e ‘A Dangerous Method’ u shpreh për Harper’s Bazaar: “Nuk e kisha kuptuar që kisha dëmtuar brinjën, kështu që vendosa të vazhdoja punën intensive edhe për një muaj. Nuk shkova të vizitohesha dhe ky ishte budallallëk nga ana ime.”

“Kur po xhiroja, vura re që nuk mundesha më. Fillova jogën për të përmirësuar problemin, por as ajo nuk bëri punë. Nga fundi i vitit të kaluar isha krejtësisht e shkatërruar dhe vendosa të bëja pak pushim”, shtoi Knightley.

Aktorja britanike ka kaluar shumë kohë duke promovuar filmin e saj më të fundit, Anna Karenina, përshtatjen për kinema të kryeveprës letrare të Tolstoit. Tashmë sjo ndodhet në Londër duke iu përkushtuar të fejuarit të saj, James Righton.
/ Top ChannelFacebook


Më shumë nga kinemaja
“Shkrimtarja e Krimit” bëhet Damë
Ajo njihet nga të gjithë si “Shkrimtarja e Krimit”, por që tani e tutje duhet t’i drejtohemi me titullin “damë”.
Sofia Vergara dhe skena e “nxehtë” me Sharon Stone
Është një nga femrat më seksi në industrinë e filmave, por Sofia Vergara ka thënë se ishte shumë e frikësuar para xhirimit të një skene të “nxehtë” në filmin ‘Fading Gigolo’.
“60 persona më kishin ngulur sytë”
Kate Upton ka deklaruar se u tmerrua gjatë xhirimeve të një skene me bikini në plazh pasi i gjithë stafi prej 60 personash i kishte ngulur sytë.
Rikthimi i Mrs. Doubtfire
20 vjet pas suksesit të filmit ‘Mrs. Doubtfire’, studioja Fox 2000 ka vendosur që të përgatisë vazhdimin e tij ku protagonist do të jetë sërish aktori i famshëm Robin Williams.
Vëllezërit e Paul Walker në filmin ‘Fast & Furious 7’
Vëllezërit e Paul Walker, Caleb dhe Cody, do të zëvendësojnë aktorin e ndjerë në disa pjesë të filmit ‘Fast & Furious 7’.


Lajmet kryesore

Keira Knightley dhe puna e stërlodhshme
Shqiptarët, në vend të parë për azil
FRONTEX: 1.035 kërkesa gjatë shkurtit, ua kalojnë serbëve
Të krishterët festojnë Pashkët
Komision hetimor për “ushtrinë”
Fushë Krujë, pranga autorëve të tritolit
“Duhet politikë e dyerve të hapura”
PS: Reformat ekonomike po japin efektet
Më të lexuarat
Temat e ditës
Ukraina, Akuzat për ushtrinë, Eksplozivi, Statusi, Reforma territoriale, Turizmi, Irani
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.