05:02 Film Televiziv "Katerina dhe te Bijat 2" R
Programi i plote
PUBLICITET
Megan Fox, në formë të shkëlqyer
15/01/2013 19:25

Megan Fox, në formë të shkëlqyer
Megan Fox i është rikthyer formës së shkëlqyer pas lindjes së djalit të saj Noah katër muaj më parë dhe nëna e re ka treguar krenare trupin e saj në kopertinën e revistës ‘Esquire’.

Aktorja 26-vjeçare, e cila konsiderohet nga shumë meshkuj si femra më seksi e planetit, theksoi në intervistën për këtë revistë se nuk ndihet mirë të shihet vetëm si një “sex symbol”.


“Dua që të kujtohem si një aktore e talentuar. Deri tani kam qenë vetëm një figurë, një imazh, një pozë… Dua që kjo gjë të ndryshojë”, shprehet Fox, e cila theksoi se bën një jetë shumë të “pastër”.“Nuk marr pilula, nuk më pëlqen alkooli dhe nuk më pëlqen të humbas kontrollin në publik”, deklaroi aktorja e cila u bë e famshme për interpretimin në filmin ‘Transformers’.

/ Top Channel

Më shumë nga gossip
Obama kritikohet për zgjedhjen e kostumit
Barack Obama është paraqitur përpara gazetarëve në Shtëpinë e Bardhë për t’iu përgjigjur pyetjeve për krizën në Ukrainë, Siri, Irak dhe Shtetin Islamik (ISIS). Por të pranishëmve dhe atyre që ndiqnin konferencën i bëri përshtypje zgjedhja e kostumit të tij.
Chelsea Clinton braktis punën në televizion
Chelsea Clinton ka vendosur të heqë dorë nga puna në televizion pasi së shpejti pritet të bëhet nënë dhe ka vendosur që t’i dedikohet me kohë të plotë familjes së saj.
Rihanna, 18 milionë $ për një apartament në Nju Jork
Rihanna ka marrë me qera një apartament në Nju Jork që në fillim të këtij viti, kur vendosi të shpërngulej nga LA. Por tani këngëtarja e hitit “Diamonds” duket se ka gjetur një shtëpi të përhershme, pasi është parë duke i hedhur një sy një apartamenti në lagjen Tribeca.
Zonja e Parë e Estonisë kapet mat
Javën e ardhshme, Evelin Ilves nuk do të shoqërojë bashkëshortin e saj, presidentin e Estonisë Toomas Hendrik Ilves, në një vizitë zyrtare në Norvegji.
Imazhet e para të Brad Pitt si i martuar
Pas martesës sekrete më 23 gusht në Francë, Brad Pitt e ka thyer “besimin”. Dikush që mund të kishte ende dyshime mbi këtë martesë, fotot  gjatë prezantimit të filmit “Fury” kanë hequr çdo dyshim. Unaza e martesës flet qartë që Angelina dhe Brad janë tashmë zyrtarisht çift bashkëshortësh.


Lajmet kryesore

Megan Fox, në formë të shkëlqyer Braçe akuzon sërish Fullanin
“Guvernatori gënjeu deputetët për inventarizimin fizik”
Ballkani, shpresë për fonde nga BE
PD sërish jashtë Kuvendit
Zbardhet lista anti-Portugali
Elbasani në emergjencë nga ndotja
Plazhet e ndotura nga ujërat e zeza
Më të lexuarat
Temat e ditës
Ukraina, Vjedhja e Bankës, Aksioni anti-droge, Vrasje, Irani, Siria
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.