02:15 Serial "Kujdesu per mua" R
03:00 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET
Rihanna, 7 poza seksi për 7 albume
15/01/2013 20:30

Rihanna, 7 poza seksi për 7 albume
Rihanna promovoi në revistën ‘Complex’ albumin e saj të shtatë me titull ‘Unapologetic’ dhe nuk kishte si ta bënte ndryshe përveçse duke treguar shumë nga trupi i saj në poza sensuale.

Këngëtarja 24-vjeçare ka realizuar 7 poza për secilin nga albumet që ka lançuar në karrierën e saj. Fotot kanë variacion, por një të përbashkët të madhe: tek të shtata Rihanna ka shumë pak gjëra veshur.

Edhe pse zbulon shumë nga trupi, Rihanna nuk tregon asgjë në lidhje me Chris Broën, por vendosi të mbyllte intervistën.
/ Top Channel

Më shumë nga gossip
Zonja e Parë e Estonisë kapet mat
Javën e ardhshme, Evelin Ilves nuk do të shoqërojë bashkëshortin e saj, presidentin e Estonisë Toomas Hendrik Ilves, në një vizitë zyrtare në Norvegji.
Imazhet e para të Brad Pitt si i martuar
Pas martesës sekrete më 23 gusht në Francë, Brad Pitt e ka thyer “besimin”. Dikush që mund të kishte ende dyshime mbi këtë martesë, fotot  gjatë prezantimit të filmit “Fury” kanë hequr çdo dyshim. Unaza e martesës flet qartë që Angelina dhe Brad janë tashmë zyrtarisht çift bashkëshortësh.
Rihanna vijon pushimet në Itali
Pas Caprit është radha e ishullit Eolie. Pushimet italiane për Rihanna sapo kanë nisur dhe ajo dhuron sërish foto sexy për fansat e saj në profilin e “Twitter-it”. Foto në mega-jahtin që është duke shëtitur bregdetin italian, duke shijuar një gotë verë dhe duke u relaksuar . Sipas thashethemeve 25 vjeçarja është “single” dhe  pushimet po i kalon me miqtë e saj të ngushtë.
Miley Cyrus zhvishet për “V magazine”
Pasi ka dhuruar shfaqje të shumta të “vajzës së keqe” dhe look të ekzagjëruar, tashmë Miley Cyrus i është rikthyer ëmbëlsisë së dikurshme, por duke mos hequr dorë nga doza e madhe e provokimit.
Pendohet vrasësi i John Lennon
Vrasësi i John Lennon pendohet për krimin që ka kryer. Mark David Chapman, 59 vjeç ka thënë se ka qenë një idiot  kur më 8 dhjetor 1980 qëlloi pjesëtarin e The Beatles në Nju Jork.


Lajmet kryesore

Rihanna, 7 poza seksi për 7 albume
Armët e Shqipërisë mbërrijnë në Irak
Ngarkesa e parë u transportua me një avion ushtarak kanadez
Arrestohen edhe 7 punonjës të BSH-së
Rama: Mundësi të mëdha për rajonin
Rrëzohen të gjitha dekretet e Presidentit
“Na qëlloi një burrë me uniformë serbe”
Itali, ekzekutohet me 3 plumba shqiptari
Më të lexuarat
Temat e ditës
Ukraina, Vjedhja e Bankës, Aksioni anti-droge, Lindja e Mesme, Vrasje, Arsimi, Siria
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.