11:27 TF "100 vitrinat" R
12:00 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET
Hayek: Jeta në Francë, e mrekullueshme!
22/01/2013 16:00

Hayek: Jeta në Francë, e mrekullueshme!
U shpërngul nga Hollivudi për të jetuar në Francë pasi u martua me miliarderin François-Henri Pinault disa vite më parë dhe duket se Salma Hayek nuk është penduar aspak për këtë vendim.

Aktorja këmbëngul se jeta në Europë është shumë e bukur. Ajo tha për revistën ‘People’: “Kjo është një pjesë e bukur e jetës sime. Parisi është një qytet i mrekullueshëm. Është një eksperiencë e re për mua të jetuarit larg Hollivudit.”

Hayek është nënë e një vajze 5-vjeçare me emrin Valentina dhe njerka e tre fëmijëve të miliarderit francez Pinault, fëmijë që i ka nga dy marrëdhëniet e tij të mëparshme.

“Familja është bekimi më i madh që një njeri mund të ketë. Më pëlqen të gatuaj dhe të bëj pazar”, shtoi aktorja meksikane.


/ Top ChannelMë shumë nga gossip
Kë po përpiqesh të bindësh Beyonce?
Kohët e fundit çifti i famshëm Beyonce dhe Jay Z po përballen me thashethemet se ata pas përfundimit të turit “On the run” do të ndahen. Por Beyonce kërkon që të hedhë poshtë zërat se martesa e tyre është në prag kolapsi.
Jessica Alba, e magjishme në kopertinën e “Maxim"
Në muajin gusht Jesicca Alba do të kthehet në sallat e kinemave me rolin e striptistes sensuale  Nancy Callahan në filmin “Sin City 2”  të Robert Rodriguez dhe Frank Miller,  9 vjet pas serisë së parë të tij. 
Vetëvritet motra e aktores Drew Barrymore
Jessica Barrymore, 47 vjeçe, motra e aktores së famshme Hollivudiane Drew, është gjetur pa jetë brenda makinës së saj, në një parking në San Diego.
Sarkozy, kontroll “xhevahirëve” të tij
Harrojeni klasin e ish-presidentit francez, Nicolas Sarkozy. Ai ndodhet me pushime në Cap Negre, në shtëpinë e vjehrrës Marisa, mamasë së Carla Brunit. Por, presidenti është kapur në flagrancë nga paparacët, gjatë një momenti të papërshtatshëm, duke i bërë kontrollin “xhevahirëve” të tij.
Veronica dhe Berlusconi takohen në ditëlindjen e vajzës
Nuk takoheshin prej një kohe shumë të gjatë. Veronica Larion dhe Silvio Berlusconin i ka bashkuar ditëlindja e vajzës së tyre, Barbara. Në 30-vjetorin e vajzës duket se dy ish-bashkëshortët kanë shkëmbyer shumë pak batuta.


Lajmet kryesore

Hayek: Jeta në Francë, e mrekullueshme! Arrestohen 5 punonjës të BSH
Operacioni i policisë për grabitjen, gjykata ka lëshuar 6 fletëarreste
Kuvendi miraton reformën territoriale
FRD: Reforma jo perfekte, por një hap i mirë
Gaza, dështon armëpushimi 72-orësh
Grabitja në BSH, në dyshim besimi ndaj institucionit
Miratohet ligji për Policinë e Shtetit
Më të lexuarat
Temat e ditës
Reforma territoriale, Vjedhja e Bankës, Ukraina, Lindja e Mesme, Tragjedia ajrore, Energjia, Kriza Financiare, Reformat, Turizmi
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.