13:58 TN "Guximi i nje gruaje"
15:00 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET
Filmi i ri i Arnold Schwarzenegger
06/06/2013 16:40

Filmi i ri i Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger nuk pranon të dalë në pension edhe pse ka mbushur 65 vjeç dhe prapa krahëve ka një karrierë të shkëlqyer me filmat aksion.

Të mërkurën, aktori veteran u pa në Los Angeles, në sheshxhirimin e filmit të tij më të ri, 'Sabotage'.

Arnoldi këmbëngul se është ende në gjendje për të luajtur rolin e të fortit në Hollivud: "Mosha nuk do të thotë asgjë për mua sepse bëj stërvitje çdo ditë, madje dy herë në ditë. Natën punoj me pesha, ndërsa paradite ushtrime kardiovaskulare."

/ Top Channel


Më shumë nga kinemaja
Transformimi i Johnny Deep
Johnny Deep është konsideruar si sex simboli më i lakmuar i Hollywoodit, por tashmë ai nuk njihet më. Transformimi i Deep, si pasojë e rolit të tij më të ri në fimin “Black Mass”. Aktori shfaqet me dhëmbë të thyera, me bark dhe flokë të rëna.
Të gjithë sytë tek Irina!
Modelja ruse 28-vjeçare dukej e mrekullueshme në premierën e filmit “Herkuli”. Irina Shayk, përveç botës së modës, tashmë pritet t’i përkushtohet edhe kinematografisë. Ajo u shfaq me një stil spektakolar në premierën e “Herkulit”, në Hollywood, të mërkurën në mbrëmje.
Filmat e verës, ofertat dhe dhuratat surprizë të rrjetit të kinemave Imperial
Një lajm i mirë për të gjithë ata që nuk kanë mundësi të udhëtojnë për pushime në bregdet dhe duhet ta kalojnë verën në Tiranë. Është koha kur shtëpitë kinematografike nxjerrin filmat më të mirë.
Woody Allen: Gjithmonë jam i zhgënjyer nga filmat e mi
Woody Allen në një intervistë rreth 35 minuta për “MTV News” ka pranuar se i urren të gjithë filmat që bën, por prej tyre pëlqen vetëm disa skena të veçanta.  Gjatë intervistës nuk u diskutua çështja e abuzimit seksual ndaj vajzës së tij, Daylan Farrow.
Robert Downey Jr. aktori më i paguar për 2014-n
Robert Downey Jr.,  ylli i filmave si “Iron Man” dhe “The Avengers” është kurorëzuar nga revista amerikane “Forbes” si aktori më i paguar  për vitin 2014. Në llogarinë e tij kanë përfunduar 75 milionë dollarë nga qershori i vitit 2013 deri në qershorin e 2014-s.  Dhe duhet të vëmë një bast se filmi i ri “Avengers, Age of Ultron” do të rrisë sërish pasurinë e tij.


Lajmet kryesore

Filmi i ri i Arnold Schwarzenegger Arvizu: Reforma në gjyqësor, urgjencë për vendin
Ambasadori amerikan takohet me deputetët e PD-së
Basha: Nuk e pranojmë reformën e pensioneve
Nxitja e ndërmarrjeve bujqësore
Sahara, tjetër avion humbet kontaktet
Protesta e tregtarëve dhe ish të përndjekurve
Protestë kundër HEC-it në Valikardhës
Më të lexuarat
Temat e ditës
Lindja e Mesme, Reforma territoriale, Tragjedia ajrore, Ukraina, Vrasje, Kriza Financiare, Turizmi, Drejtësia
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.