23:00 Film "Notorius B:I:G:"
01:00 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET
Kinezi dhe “alieni”
11/06/2013 10:10

Kinezi dhe “alieni”
Një burrë kinez ka postuar fotografi të tijat duke pozuar me një “alien” të cilin, sipas tij, e ka zënë në grackë pasi anija kozmike me të cilin UFO-ja po udhëtonte u përplas në tokë.

Zoti Li ka sqaruar se e ka gjetur trupin e jashtëtokësorit në provincën Binzhou Shangdong, aty ku ishte zënë në grackën e lepujve.Më pas, e ka futur në frigorifer ku po e ruan dhe bën foto të tilla duke hapur debate në rrjetet sociale kineze.Gjithsesi, policia i ka mbyllur këto debate duke thënë që bëhet fjalë për një gomë me formë dhe jo për një alien.


/ Top ChannelLajmet kryesore

Kinezi dhe “alieni” Rregullore e re kundër vjedhjeve
Fullani: Po bashkëpunojmë me institucionet e drejtësisë
Konferenca e Berlinit për Ballkanin
Pogradec, dy të rinj dyshohen të mbytur
Anulohen lejet e paligjshme
Helikopteri ngel në Dukagjin
Vrasja e Santos, shkarkohet polici
Më të lexuarat
Temat e ditës
Ukraina, Vjedhja e Bankës, Aksioni anti-droge, Aksidente rrugore, Vrasja e bankierit, Lindja e Mesme, Kriza greke
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.