14:03 TN "Guximi i nje gruaje"
15:00 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET
Kinezi dhe “alieni”
11/06/2013 10:10

Kinezi dhe “alieni”
Një burrë kinez ka postuar fotografi të tijat duke pozuar me një “alien” të cilin, sipas tij, e ka zënë në grackë pasi anija kozmike me të cilin UFO-ja po udhëtonte u përplas në tokë.

Zoti Li ka sqaruar se e ka gjetur trupin e jashtëtokësorit në provincën Binzhou Shangdong, aty ku ishte zënë në grackën e lepujve.Më pas, e ka futur në frigorifer ku po e ruan dhe bën foto të tilla duke hapur debate në rrjetet sociale kineze.Gjithsesi, policia i ka mbyllur këto debate duke thënë që bëhet fjalë për një gomë me formë dhe jo për një alien.


/ Top Channel
Lajmet kryesore

Kinezi dhe “alieni” Festa e Fitër Bajramit
Klerikët kërkojnë nga qeveria xhaminë e re
Kosovë, festa e Fitër Bajramit
“Paratë mund të jenë nxjerrë jashtë”
OKB: Armëpushim humanitar pa kushte
Hakerat, sulm faqeve të ministrive, akuza Ramës
Ndryshimi i klimës
Më të lexuarat
Temat e ditës
Lindja e Mesme, Ukraina, Siria, Tragjedia ajrore, Vjedhja e Bankës, Integrimi, Reforma territoriale
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.