11:27 TF "100 vitrinat" R
12:00 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET
Fantazia e çdo mashkulli
10/12/2013

Fantazia e çdo mashkulli
Gisele Bundchen është zhveshur për të promovuar linjën e saj të të brendshmeve që do të lançohet në Sao Paulo dhe Rio de Janeiro.

Linja e modeles braziliane quhet Gisele Intimates dhe 33-vjeçarja është imazhi i saj dhe me foto të tilla suksesi duket i garantuar.Fillimisht kjo linjë do të jetë e disponueshme vetëm në Brazil.

Modelja 33-vjeçare ka qenë për shumë vite një nga “ëngjëjt” e Victoria’s Secret.

/ Top ChannelMë shumë nga gossip
Kohë të vështira për Rita Ora
Ajo nuk po kalon një periudhë të qetë në jetën e saj personale, por si një profesioniste e vërtetë në publik shfaqet gjithmonë me buzëqeshjen që i maskon gjendjen në të cilën ndodhet.
Rihanna dhe Drake, sërish bashkë
Rihanna dhe Drake janë rikthyer sërish bashkë. Pas një serie ndarjesh dhe lidhjesh mes çiftit, ata kanë vendosur t’i japin edhe një shans njëri-tjetrit. Këngëtarja u fotografua në koncertin e Drake&Lil Wayne në New York. Ajo, gjatë gjithë koncertit, këndonte dhe kërcente pafund.
Tina Knowles: Martesa e Beyonces është perfekte
Prej disa muajve po përflitet për një krizë në martesën e çiftit të famshëm Beyone & Jay Z. Mamaja e Beyonces, Tina Knowles, ka folur për sajtin TMZ, duke i quajtur të gjitha trillime.
“Brad nuk e dashuron më Angelinan”
Psikologu i Brad Pitt mendon se e ka parashikuar marrëdhënien e çiftit të famshëm të Hollywoodit. Sipas tij, Brad Pitt nuk e dashuron më Angelina Jolie.
Elton John pushime në San Tropez me 2 djemtë e tij
Sir Elton John ka vendosur të shijojë pushimet me familjen përpara nisjes së turit muajin e ardhshëm.  Elton John mban në duar, Elijah 19 muajsh ndërsa partneri i tij David mbante djalin tjetër Zachary, 3 vjeç.


Lajmet kryesore

Fantazia e çdo mashkulli Tepelenë, vijon aksioni anti-drogë
Rreth 2.800 rrënjë kanabis të asgjesuara
Rama: TĂ« ndalim degradimin territorial
IS, kërcënimi më i madh për SHBA
Avioni me viktima mbërrin në Malajzi
Vijon debati për pallatin tek Liqeni
Mundësitë e Konferencës së Berlinit
Më të lexuarat
Temat e ditës
Trafiku i droges, Arsimi, Turizmi, Lindja e Mesme, Energjia, Reforma territoriale
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.