08:50 Formula 1, Garat, Shanghai, Kina
11:10 Permbledhje Ditore BB7
Programi i plote
PUBLICITET

Horoskopi ditor - 19/04/2014Dashi

Dashi (21 Mars - 20 Prill)


Me yjet qe ju mbeshtesin ne gjithcka dhe me gjithe potencen e tyre, mund te arrini ku te doni, si profesionalisht, ashtu edhe personalisht. Ndonje problem i vogel nuk do te mungoje.

Demi

Demi ( 21 Prill - 20 Maj)


Nje buzeqeshje me shume, nje bisede me tolerante me te tjeret si dhe gadishmeria per ti ndihmuar ata, mund te bejne mrekulli per raportet tuaja njerezore dhe profesionale.

Binjaket

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)


Mund te jete ndonje gje e pakendshme ose nje pengese burokratike qe do t’ju beje te vuani pak. Ndoshta mund te keni nje debat te bezdisshem me nje koleg.

Gaforrja

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)


Ngjarje te reja parashikohen ne jeten sentimentale dhe nese jeni te dashuruar, do ta persosni marrdhenenien tuaj ne cift. Do te gjeni hapesira te mjaftueshme per te njohur njerez te rinj.

Luani

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)


Nuk eshte ky momenti i dashurive pasionante, madje as momenti per t`iu rikthyer nje dashurie te vjeter. Prandaj mos beni asnje veprim drejt historive te perfunduara.

Luani

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)


Do te dini te shfaqni me te miren tuaj, do te jeni me te hapur, me te gatshem, me te kuptueshem dhe me diplomate. Do te beni nje hap perpara ne karriere.

Peshorja

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)


Avantazhet profesionale do te jene te medha dhe do te ndihmojne financat tuaja. Rregulli, saktesia, korrektesia do te perfaqesojne sot imazhin tuaj.

Akrepi

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)


Nese deshironi pushtet, sot luajini mire letrat per te arritur ate qe doni vertet. Ne lidhje me partnerin, ju keshillohet te jeni me te gatshem per dialog.

Shigjetari

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)


Ne pune mund te dalin disa probleme te papritura qe do te jeni te afte t`i kaloni me pak diplomaci. Dashuria do te jete ngushelluese per te gjitha pakenaqesite qe do te keni.

Bricjapi

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)


Do te kaloni nje dite te mrekullueshme, te sulmuar nga surpriza te vazhdueshme. Nuk perfshihen ne kete dite ndryshime ne pune, ndersa ne dashuri do te jeni fitimtare.

Ujori

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)


Nese keni nje enderr te fshehur ne sirtar, nje projekt per te realizuar, ky eshte momenti me i mire per te kaluar nga teoria ne praktike.

Peshqit

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)


Dita e sotme do t`ju ofroje zgjidhje, duke ju bere te kuptoni se i keni pasur gjithmone ne dore, por keni qene ju qe nuk donit t’i pranonit me pare.
Parashikimi i motit,
19/04/2014
 
 
Community

Këmbimi valutor 19/04/2014

  Blihet Shitet
EUR 139.6 140.2
USD 101 101.6
GBP 169 169.5
CHF 114 114.5
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.