17:40 "Pasdite ne Top Channel"
18:35 Serial "Smash" R
Programi i plote
PUBLICITET
  • Aksidentohet rĂ«ndĂ« njĂ« minator nĂ« minierĂ«n e CerrujĂ«s, nĂ« rrethin e Matit
  • Mat, minatori Rasim Vaçi u plagos nga njĂ« masiv gurĂ«sh brenda nĂ« minierĂ«
  • Mat, i aksidentuari nĂ« minierĂ«n private tĂ« CerrujĂ«s dĂ«rgohet me helikopter nĂ« TiranĂ«
Dorëhiqet Ministri Ilirian Celibashi
“Për arsye familjare”. Në vend të tij Rama prezanton Ermonela Felajn
Rama: Reforma, edhe me opozitën
“PD nuk ka ekskluzivitetin e opozitës. U respektuan të drejtat e minoritetit”
Basha: Nuk e njohim ndarjen e re
“Është ndarje e pazareve të errëta për çifligje mes Ramës, Metës e të tjerëve”
Arrestohet i nënti për vjedhjen e bankës
Në pranga edhe përgjegjësi i arkës stok dhe arkës tranzit, Bashkim Xhilaga

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Showbiz & Lifestyle
Për këtë duhen shokët! (FOTO)
Zac Posen mbulon Heidi Klumin në një foto të “nxehtë”
Vlora e Luftës së Parë Botërore
Auron Tare ekspozon në shëtitoren e Vlorës fotografitë e para 100 viteve
Si në Hangover, gjirafa përplas kokën me urën
Incidenti i çuditshëm në Afrikën e Jugut; kritika shoqatës së mbrojtjes së kafshëve
Kë po përpiqesh të bindësh Beyonce? (FOTO)
Diva e muzikës shpërndan foto gjatë pushimeve me Jay Z dhe Blue Ivy
“Dua një cigare dhe një parashutë”
Pasagjerja godet dhe kërcënon ekuipazhin e avionit të linjës Tunizi-Skoci
Janet Jackson rikthehet pas 6 vjetësh me albumin e ri (FOTO)
Këngëtarja pritet të prezantojë albumin e ri 6 vjet pas "Discipline"
Jessica Alba, e magjishme në kopertinën e “Maxim" (FOTO)
Aktorja përgatitet që të prezantojë në muajin gusht filmin “Sin City”
Fotolajm
Kjo foto është marrë para një stuhie pranë Julesburg, Kolorado. Çfarë e bën këtë foto të veçantë është se me përjashtim të resë, pjesa tjetër e skenës është mjaft e zakonshme.
Gurët e Stenness mund të jenë rrethi më i lashtë me gur i Britanisë. Ngritur gjatë Epokës së gurit në Ishujt Orkney në Skocinë e sotme, gurët mund të ishin pjesë e një kompleksi të madh lidhur me rituale fetare.
Një selfie ne kraterin e vullkanit, Hawai.
Gaza, digjet centrali i vetëm elektrik
Horizonti në Hong Kong të lë pa frymë duke marr efekte marramendës në errësirë. Eshtë si një pyll i bërë nga ndërtesa të larta.
Sondazh

Mendoni qe varianti i perzgjedhur per ndarjen e re administrativo territoriale eshte me i pershtatmi per vendin tone?


Duke llogaritur rezultatet. Ju lutem prisni...
Më të lexuarat
Serial Transportuesi
e premte 20:07
Pakoja e transportuesit eshte nje vajze e re bukuroshe e cila ndodhet e pranishme kur i vrasin te atin, nje ish gjeneral i dale ne pension, qe tani eshte perfshire ne nje organizate kriminale.
Pop-Channel
e shtune 20:06
Ne nje bote komplekse, ju duhen lajme me te shpejta, me te renda, me te frikshme, me te pabesueshme... Pastaj s'do te shihni perseri lajme...
Summer Fest 2014: Pogradec
e shtune 20:45
Kengetare e grupet me te njohur te muzikes se lehte... Per me shume humor e argetim, aktoret e trupes se Portokalli, artistet e cirkut... Mode, panaire, si dhe konkurimi "Dance Zone" me grupe breakdance, dubstep, free style...
Exclusive
e diel 20:08
Nje Jete me Bekim Fehmiun.
Dosja Top Channel
e diel 20:45
Nje kartoline shumengjyreshe programesh! Emocionet e me te talentuarve, batutat me te bukura te humorit, te pathenat e personazheve VIP, muzike e balet. Te gjitha brenda nje dosje te vetme...

Mobile
Parashikimi i motit,
01/08/2014
 
 
Community

KĂ«mbimi valutor 01/08/2014

  Blihet Shitet
EUR 139 139.3
USD 103.6 103.9
GBP 175 175.3
CHF 114 114.2
Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.