S'ka moshë e kufij për zërin! Eja në "The Voice of Albania 4"
Ndiqe zërin tënd! Ndiqe pasionin, dëshirën për t’u bërë i famshëm duke kënduar!
Florenti: "The Voice, ndjesi e papërshkrueshme!"
Florent Abrashi, fituesi i The Voice Of Albania 3 ka ndarë me dëgjuesit e emisionit “Lanco” në Top Albania Radio, eksperiencën e tij në "The Voice".
Intervista
Bora: 'The Voice' me pasuroi artikstikisht

Bora ishte nje nga konkurrentet me te kompletuara artistikisht te 'Voice', me nje stil te vecante dhe me nje prezence skenike qe te bente lehtesisht per vete. Ajo nuk arriti te triumfoje, por kjo nuk e pengon ta konsideroje kete nje pervoje shume te vlefshme.
Krenari: Finalja ishte fitore per mua

Ndonese ne naten finale nuk arriti triumfin, Krenari ishte padyshim nje nga surprizat me te bukura te ketij sezoni. Pas imazhit te tij te ndrojtur fshihej nje muzikant i formuar, i cili nate pas nate na magjepsi me interpretimet e tij. Ja si e kujton ai te gjithe kete eksperience.
Sigi: Ndihem fituese!

Ne kete interviste, finalistja e skuadres se Eltonit na tregon per ndjesine qe perjeton pas kesaj eksperience dhe per planet e saj te aferta.
Video e fundit


Licensuar nga Talpa Distribution B.V.
Formati origjinal nga Talpa Content B.V.