01:00 Lajme e Moti
01:33 Select R
Programi i plote
PUBLICITET

Pasojat e krizës grekeNë një moment kur shumë organizma financiare në mbare botën parashikojnë se Greqia ka shumë mundësi të braktisë Eurozonën, pasi nuk mund të zbatojë me sukses reformat për daljen nga kriza e borxhit, ekonomisti me fame boterore Robert Mandel, i cilesuar edhe si babai i euros deklaron se dalja e Athines nga hapesira e monedhes se perbashket do ta conte vendin 20 vjet pas.Edicioni Informativ, 25 Korrik, Ora 19:30

PD: Policia dhunon familjen dhe pronën e saj

Bum turistik në Greqi

Lindja e Mesme, drejt paqes 1-javore

Vizat, vlerësim negativ për Kosovën


Dialog i ri Shqipëri-Itali

Restaurohet Qendra Albanologjike

PD: Drejtësia në rrezik

Mbështja e agro-përpunimit

“Reforma, urgjente dhe gjithëpërfshirëse”


HEC-et, fillon anulimi për 30 HEC-e

“12 zona industriale, asnjëra nuk funksionon”

Shtohet çifti Rama, vjen në jetë Zaho

Rritet shifra e vjedhjes në BSH

Vjedhja e bankës së shtetit


Kalon ligji për policinë, mungojnë ‘rebelët’

Basha: Qeveria, 300 ditë mediatike

Largohet presidenti i Izraelit Peres

Rrëzimi i avionit algjerian

SHBA akuzojnë Rusinë


Infektimi nga karkaleci në Tërbuf

Krimi i trefishtë brenda familjes

“Brenda vitit data për heqjen e vizave”

Gjurmët e avionit gjenden në Mali

Reforma e pensioneve, opozita kundër


Edicioni Informativ, 24 Korrik, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme

PD: Rama promovon Ndokën

Kosovë, Haradinaj akuzon Thaçin

Basha: Nuk e pranojmë reformën e pensioneve

“Himara nuk është minoritet grek”

Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.