02:55 Film "Guxim per te verteten" R
04:50 "Pasdite ne TCH" R
Programi i plote
PUBLICITET

Brahimi: Gjendja në Siri, katastrofikeI dërguari i OKB-së dhe Ligës Arabe për Sirinë e përdori fjalimin e parë zyrtar përpara Asamblesë së Kombeve të Bashkuara për të treguar se bilanci i vdekjeve është trondites dhe vala e shkatërrimeve, katastrofike. Lakhdar Brahimi leshoi nje apel uniteti si e vetmja menyre per zgjidhjen e krizes.Revista Televizive e Mbremjes, 24 Prill 2014

"SHBA të dërgojë trupa në Ukrainë"

Ndryshimi i ligjit për ILDKP-në

Të gjithë janë gati për zgjedhjet

Biznesi i specializimeve në Mjekësi


Festivali i librit dhe i artit

Rusia, stërvitje të re ushtarake në kufi

Ansar: Gati të dëshmoj për Argita Berishën

Ahmeti: BDI, fituese në zgjedhje

Mblidhet Parlamenti i ri i Serbisë


Rama takon Papa Françeskun

Gjiknuri: Industria minerare jo produktive

SHBA, mbështetje të fortë TAP-it

Ukrainë, vriten 5 separatistë. Putin kërcënon

Padia ndaj gjykatësit Gjin Gjoni


Durrës, ujësjellësi padit 100 debitorë

Kosovë, zgjerohet aktiviteti i Postës

SHBA, stërvitja ushtarake në Poloni

Bignardi prezanton librin

SHBA mbështet Japoninë


Kievi hidhet në kundërsulm

Elbasan, bllokohen “sharrat” ilegale

Korrupsioni, akuza për Argita Berishën

Palestinë, pakti Hamas-Fatah Palestinë

Zgjedhjet në prag, shqiptarët "kacafyten"


Revista Televizive e Mbremjes, 23 Prill 2014

Basha me të rinjtë e PD

Emërime klienteliste në QSUT

Gjin Gjoni mashtroi për pasurinë

Panairi i librit

Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.