00:03 Serial "Dashuri e Hakmarrje" R
01:00 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET

“Tjetri”, quiz i ri në Top Channel“Tjetri” është quiz shoë më i ri i Top Channel drejtuar nga Eduart Manushi. Një lojë ku zbativen ata që marrin pjesë e ata që shikojnë, merren informacione interesante nga një sërë fushash dhe sigurisht fitohen para. Gjithcka zhvillohet me ritëm e dinamikë e aty ku situata mbetet, i lihet radha-tjetrit.Gjurmët e avionit gjenden në Mali

Reforma e pensioneve, opozita kundër

Edicioni Informativ, 24 Korrik, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme

PD: Rama promovon Ndokën

Kosovë, Haradinaj akuzon Thaçin


Basha: Nuk e pranojmë reformën e pensioneve

“Himara nuk është minoritet grek”

Zhduket avioni algjerian

Nuk votohen ligjet me 84 vota

Dule në Athinë, takon Venizelos


Gjosha: Statusi, arritja më e madhe

Drejtësia, PD thërret Arvizun

Lydra Tapija, një stomatologe e suksesshme shqiptare në Nju Jork

Suksesi që vjen nga dora e majtë

Raporti i OKB për zhvillimin njerëzor


Trajnimi për kontrollin e sëmundshmërisë

Miratohet ligji për aftësinë e kufizuar

Nxitja e ndërmarrjeve bujqësore

Irak, sulm autokolonës me të burgosur, 60 viktima

Bllok informativ shkurt nga bota


Tregtarët protestojnë para Kuvendit

Supervjedhja në bankën e shtetit

Fermerët, më shumë bimë medicinale

Separatistët pro-rusë: S’kemi të tilla raketa

Hamasi, armëpushim me kushte


Edicioni Informativ, 23 Korrik, Ora 22:30

Kreu i Hamas: S’ka armëpushim

Basha, iftar në “Natën e Kadrit”

Ligji i ri për Policinë e Shtetit

Viktimat e avionit mbërrijnë në Holandë

Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.