03:35 Film "Dy dashuri"
05:35 "Pasdite ne TCH" R
Programi i plote
PUBLICITET

Haradinaj viziton PrekazinNë ditën e dytë pas lirimit nga  Haga ish-Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj bën homazhe te kompleksi memorial “Adem Jashari” në Prekaz. Ai u prit nga Rifat e Murat Jashari ndërsa pas takimit edhe me trashëgimtaret e Shaban, Adem, e Hamëz Jashari tha se vizita në Prekaz i ndihmon të freskojë ndjenjat dhe bindjen që në të ardhmen të qendrojë në rrugë të drejtë në shërbim të vendit dhe njerëzve.Supergrabitja në Bankën e Shqipërisë

BE miraton sanksionet e reja ndaj Rusisë

Kushtetuesja rrëzon Nishanin

Morinë, dyndje në doganë

Edicioni Informativ, 29 Korrik, Ora 19:30


Hamasi refuzon planin e paqes nga Abbas

Kërkesë kundër PDK-së

Keta, kampioni i Europës në boks

Kalohet me debate ligji për policinë

“Drejtues të UÇK, përgjegjës për krime lufte”


“Rebelët” e PS: Do të votojmë reformën

Udhëtimi i "Shqip" në zonat turistike

“Rebelët” e PS: Do të votojmë reformën

Peleshi: Po rezistojmë për rritjen e çmimit

PD: Politikat e qeverisë kërcënojnë ekonominë


Bllok informativ shkurt nga bota

SHBA, një tjetër rrezik financiar?

Analizohen kutitë e zeza të avionit

Shkolla fiktive shpërndanin diploma

Gjiknuri: Presion për çmimin e energjisë


Krijohet Inspektoriati Shëndetësor

Britania kufizon përfitimet për emigrantët

Rusia teston raketat bërthamore

Gaza, lufta do të vazhdojë gjatë Valë

“Në emër të humanizmit ndalni luftën”


Flash informativ nga bota, 28 Korrik 2014

Edicioni Informativ, 28 Korrik, Ora 19:30

Rikthehet fabrika e sheqerit në Maliq

Kalaja e Novobërdës

Nisma globale për viktimat e luftës

Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.