17:00 "Pasdite ne Top Channel"
17:30 Lajme e Moti
Programi i plote
PUBLICITET

103 mijë dollarë për trashëgiminëNë një kohë kur debati dhe shqetësimi për ruajtjen e trashëgimisë kulturore janë më të nxehta se kurrë, një lajm i mirë vjen nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Debatet për projektligjin e PAK-ut

Putin, drejt izolimit të plotë të huaj

PD mbështet presidentin për drejtësinë

Miratohet drafti për reformën në KLD

Deklaratat në Fb, rrëzohet padia ndaj Tahirit


Ultimatum mjekëve për abuzimin me recetat

Topi: Reforma, edhe pa opozitën

Qeveria miraton reformën territoriale

Kurdët marrin zonat e naftës nën kontroll

Cmimi i fluturimeve ndëshkon turizmin


Mjeku, letër publike presidentit Obama

Bllok informativ shkurt nga bota

Vrasje e pesëfishtë për një fejesë

Korça në ethet e Champions

Gaza, rriten përpjekjet diplomatike


Tregtarët e ish-uzinës protestojnë sëris

Rebelët dorëzojnë kutitë e zeza

Greqia, vendi më i rrezikuar nga falimenti

Izraeli godet spitalin, viktima

Pas Sirisë, kosovarët në luftën e Irakut


Edicioni Informativ, 21 Korrik, Ora 19:30

Pushime të mira dhe të lira

Pushime të paharrueshme

Në skajet e botës

Gjykatësit kundër pr/ligjit për KLD-në


Debati për Himarën në shifra

Ngjela: Himara nuk është minoritet

Hetuesi i krimeve të luftës në Kosovë

Avioni, SHBA akuzojnë Rusinë

Mjekët e paaftë do të largohen nga puna

Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.