17:40 "Pasdite ne Top Channel"
18:35 Serial "Smash" R
Programi i plote
PUBLICITET

Rrëfehet Ansar: Njohja me ArgitënNë qendër të akuzave ndaj vajzës së kryeministrit, Argita Berisha Malltezi, Partia Socialiste vuri një korrespondencë mes zyrës së saj avokatore dhe biznesmenit pakistanez Zafar Ansar, i cili kërkonte të investonte në Shqiperi ne fushen e energjetikës.Restaurohet Qendra Albanologjike

PD: Drejtësia në rrezik

Mbështja e agro-përpunimit

“Reforma, urgjente dhe gjithëpërfshirëse”

HEC-et, fillon anulimi për 30 HEC-e


“12 zona industriale, asnjëra nuk funksionon”

Shtohet çifti Rama, vjen në jetë Zaho

Rritet shifra e vjedhjes në BSH

Vjedhja e bankës së shtetit

Kalon ligji për policinë, mungojnë ‘rebelët’


Basha: Qeveria, 300 ditë mediatike

Largohet presidenti i Izraelit Peres

Rrëzimi i avionit algjerian

SHBA akuzojnë Rusinë

Infektimi nga karkaleci në Tërbuf


Krimi i trefishtë brenda familjes

“Brenda vitit data për heqjen e vizave”

Gjurmët e avionit gjenden në Mali

Reforma e pensioneve, opozita kundër

Edicioni Informativ, 24 Korrik, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme


PD: Rama promovon Ndokën

Kosovë, Haradinaj akuzon Thaçin

Basha: Nuk e pranojmë reformën e pensioneve

“Himara nuk është minoritet grek”

Zhduket avioni algjerian


Nuk votohen ligjet me 84 vota

Dule në Athinë, takon Venizelos

Gjosha: Statusi, arritja më e madhe

Drejtësia, PD thërret Arvizun

Lydra Tapija, një stomatologe e suksesshme shqiptare në Nju Jork

Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.