12:25 "Shqip" R
14:00 TN "Guximi i nje gruaje"
Programi i plote
PUBLICITET

Protestat në TurqiPolicia turke ka hyrë në sheshin Taksim, aty ku protestuesit anti-qeveritarë kanë dy javë që janë grumbulluar. Qindra oficerë policie përdorën gaz lotsjellës dhe ujë me presion për të shpërndarë turmën.Korça në ethet e Champions

Gaza, rriten përpjekjet diplomatike

Tregtarët e ish-uzinës protestojnë sëris

Rebelët dorëzojnë kutitë e zeza

Greqia, vendi më i rrezikuar nga falimenti


Izraeli godet spitalin, viktima

Pas Sirisë, kosovarët në luftën e Irakut

Edicioni Informativ, 21 Korrik, Ora 19:30

Pushime të mira dhe të lira

Pushime të paharrueshme


Në skajet e botës

Gjykatësit kundër pr/ligjit për KLD-në

Debati për Himarën në shifra

Ngjela: Himara nuk është minoritet

Hetuesi i krimeve të luftës në Kosovë


Avioni, SHBA akuzojnë Rusinë

Mjekët e paaftë do të largohen nga puna

Bujqësia mbetet peng i urave

Katastrofat që tronditën “Malaysia Airlines”

18,7 mld lekë më shumë në buxhet


Mbështetja e biznesit agropërpunues

Kontrolli mbi celularët e shqiptarëve

Personat me aftësi të kufizuar kundër ligjit

CEZ falimentoi sistemin energjitik

Masat e sigurisë për avionët


Gaza, OKB bën thirrje për armëpushim

Kujdes në timon!

Suksesi i Ermonela Jahos

Vitrina e Librit, 20 Korrik 2014

Edicioni Informativ, 20 Korrik, Ora 19:30

Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.