10:27 TN "Guximi i nje gruaje" R
11:27 TF "100 vitrinat" R
Programi i plote
PUBLICITET

Pensioni për minatorët



Kërkesa e sindikalistëve për të ulur moshën e daljes në pension të minatorëve, duket se do të gjejë hapësirë në skemën e re të pensioneve, e cila është duke u reformuar.



Kalohet me debate ligji për policinë

“Rebelët” e PS: Do të votojmë reformën

PD: Politikat e qeverisë kërcënojnë ekonominë

Politikanët urojnë besimtarët myslimanë

PD denoncon heshtjen e Ramës


Italia: Mos humbni kohë për negociatat

PD: Policia dhunon familjen dhe pronën e saj

PD: Drejtësia në rrezik

“Reforma, urgjente dhe gjithëpërfshirëse”

HEC-et, fillon anulimi për 30 HEC-e


“12 zona industriale, asnjëra nuk funksionon”

Kalon ligji për policinë, mungojnë ‘rebelët’

Basha: Qeveria, 300 ditë mediatike

Reforma e pensioneve, opozita kundër

PD: Rama promovon Ndokën


Basha: Nuk e pranojmë reformën e pensioneve

Nuk votohen ligjet me 84 vota

Dule në Athinë, takon Venizelos

Gjosha: Statusi, arritja më e madhe

Drejtësia, PD thërret Arvizun


Suksesi që vjen nga dora e majtë

Miratohet ligji për aftësinë e kufizuar

Goranët kërkojnë bashki

Rrëzohet dekreti i Nishanit për FA

PD: Rama kërkon të përgjojë çdo shqiptar


Tabaku: Strazburgu rrëzoi qeverinë

Tabaku: Strazburgu rrëzoi qeverinë

“Shkëputëm krimin nga policia”

Edhe Athina ankohet për ndarjen e re

Ligji për Policinë e Shtetit

Top Channel 2001-2014
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i permbajtjes se kesaj faqeje.